Add your promotional text...

Яке взуття носити як змінне після інсульту?

Згідно з дослідженням, проведеним ШІ gemini шляхом аналізу даних, викладених на спеціалізованих сайтах, присвячених інсульту, в мережі інтернет, загалом, проблеми з ходьбою виникають приблизно у 80% людей, які вижили після інсульту. Цей відсоток передбачає, що, хоча не всі можуть мати важкий парез, переважна більшість стикається з тією чи іншою формою дисфункції ходи.

Зіткнувся з цією проблемою і я, відчуваючи труднощі та незручності через неправильний підбір взуття, яке носив після інсульту.

Здавалося б, які тут можуть бути проблеми? Розмір ноги після інсульту не змінюється, одягай своє взуття та носи.

Так і є, якщо взуття міцно тримається на нозі.

Але в нашій національній традиції не прийнято ходити у вуличному взутті в будинку. Інше взуття, яке щільно не фіксується на нозі, яке зазвичай не має задника, використовується в багатьох місцях. Крім змінного взуття вдома, люди часто використовують таке взуття в басейні та на пляжі, - це пляжне взуття, в готелях, - це одноразові тапочки, що пропонуються постояльцям тощо.Близько п'яти років я намагався носити таке взуття, відчуваючи незручності: у пляжному взутті та капцях без задника, п'ята парізної ноги постійно з'їжджала за межі взуття і опинялася на дорожньому покритті, що, особисто мені, було дуже неприємно.

Зрештою, цю проблему я вирішив. Тепер як удома, як домашні тапочки, так і на пляжі і в басейні як пляжне взуття я використовую сабо, яке, за назвою фірми - виробника, називається "крокси".

Крокси, фото автора
Крокси, фото автора

Крокси – це взуття сконструйоване для яхтсменів та представлене на одній із спеціалізованих виставок у 2004 році.

Придумали Crocs троє друзів - професійних яхтсмена.

Звичайно, дуже часто виникає питання про матеріал, з якого виготовлені сабо Crocs.

Зауважте: матеріал з якого виготовлені сабо Crocs – це не гума.

Хоча, дивлячись на них, цілком слушно створюється таке враження.

Я дізнався, з чого роблять крокси. Це модне взуття виготовляється з альтернативного гумі матеріалу, який називається Croslite. Він був вигаданий і запатентований творцями кроксів. По суті, крослайт є полімером, заповненим смолою. Саме він забезпечив такий феноменальний успіх такого досить простого взуття. Коли крослайт стикається з теплою поверхнею стопи, він набуває її анатомічної форми. Тобто, він дублює форму стопи, роблячи використання максимально комфортним.

Ще однією важливою перевагою Croslite є бактеріостатичність. Завдяки закритій структурі клітин він не вбирає рідину. Таким чином, взуття не має специфічного запаху і не утворюється грибок.

Інші плюси кроксів:

Перфорація на поверхні сабо не заважає ентилюванню ноги.

Невелика вага взуття робить Crocs непомітними при носінні.

Гарний супінатор.

Різноманітність кольорів та форм.

І хоча в Україні є компанія, яка офіційно торгує онлайн цим взуттям, у магазинах, на ринках та онлайн в Україні пропонують копії цього чудового взуття. Я не знаю, чи зроблені вони за ліцензією, чи ні, але у мене їх чотири пари і мені вони сильно полегшили життя.

На сторінці були викристані матеріали дослідженням, проведеного ШІ gemini, та матеріали з сайтів ru.wikipedia.org, crocs.org.ua